top of page

בואו נדבר על סקס נשי

"כן, יש תנוחות הדורשות גמישות ומוטוריקה אבל היי, מה לא עושים בשביל גמירה טובה?"כאשר מדברים על סקס, באופן די קבוע ועקבי מייחסים לנשים את האלמנט הרגשי, הן אלו המביאות את הליטופים, הגיפופים והנשיקות ו"הוא" ממלא את החסר, ליטרלי. אז מה קורה כאשר שתי נשים שוכבות?  המעשייה על הסקס הלסבי מתחילה במושג "משחק מקדים", סקס כזה שלא באמת מזדיינים בו, אני כאן כדי להפריך את הטענה הזו ולשפוך קצת אור על הדבר הזה שנקרא "סקס לסבי". אז הנה, לפניכם כל הסיבות למה סקס של נשים לא פחות טוב (ואולי אפילו יותר) מסקס של סטרייטים:


לא, זה לא משחק מקדים, זה סקס על מלא - מי שבטוח שסקס אינו מתקיים אילולא יש בו חדירה, לא ממש מבין בסקס לסבי בפרט ובסקס בכלל. המשוואה הישנה הזו שחדירה=סקס, שייכת לעולם ישן בו גבר היה מגיע לפרוק, להרביע וללכת לצוד לך איזה אייל. רוב הנשים לא גומרות מחדירה אלא מגירוי של הדגדגן. ובסקס בין שתי נשים יש שניים כאלה...


אנחנו לא רק עושות אהבה, אנחנו גם מזדיינות - לי ולאחת האקסיות שלי היה קטע כזה שהיינו אומרות או כותבות האחת לשנייה- "אני רוצה לעשות איתך אהבה היום", או "בא לי להזדיין איתך". כן, גם זיון הוא אקט של אהבה בין שתי בנות זוג אבל יש בו משהו ייצרי וחייתי יותר. אם ב"לעשות אהבה" יש נשיקות עמוקות, ליטופים ממושכים ועדינות מנצחת, שהרי בזיון מורידים את התחתונים רק עד קו הברך, נצמדים (או מצמידים) לקיר ואולי אפילו מושכים בשיער (אם אתן אוהבות את זה, כמובן).

שדיים זה אחלה, אבל ישבן זה איבר מנצח - אני לא ממש מבינה את ההתלהבות משדיים, אני יכולה להעיד על זוג יפה אבל זה לא איבר שמחרמן אותי במיוחד. ישבן לעומת זאת מעורר בי הרבה יותר ריאקציות. לרכב על הישבן של בת זוגך תוך שאת מענגת אותה עם היד זו אחת התנוחות האהובות עליי.  (כן,יש תנוחות הדורשות גמישות ומוטוריקה אבל היי,  מה לא עושים בשביל גמירה טובה?) החיכוך של איבר המין על הישבן, נגיעות של בטן על גב, סינכרון התזוזות וזיעה מתגברת זה סקסי שיט! 


תנוחת המספריים המוכרת היא תנוחה מהנה מאוד - כי מה יותר מחרמן משתי נשים מתחככות האחת בשנייה בקצב משותף? אבל הסקס לא מסתכם בתנוחה הזו בלבד ויש עוד 1000 תנוחות נוספות- המעזה, כאמור, מנצחת; חיכוך על הישבן, עמידה על ארבע, 69, סקס במקלחת עם חדירה של אצבעות וראש דוש על הדגדגן, אלה מקצת התנוחות המוכרות. המגוון הרחב של התנוחות אינו שמור רק לסקס הסטרייטי, אלא גם ללסביות (ול-א.נשים) אשר מעיזות לצאת מגבולות הגזרה שהן שירטטו לעצמן. סטרפ און וארון האביזרים - עם אקסית אחת הכנסתי צעצועים, עם אחרת לא. הכל תלוי בדינמיקה הזוגית ובנוחות המתקיימת בין שתי בנות הזוג. סטרפ און יכול להיות שנוי במחלוקת, כי בעוד יש כאלה הנרתעות מזה מכל סיבה שלא תהיה, אחרות לא. בעיני זה פאן. אישה הלובשת סטרפ און הופכת לייצור אנדרוגיני, מושך וסקסי. יש כאלה המתביישות ללבוש אותו ומעדיפות שזו תהיה רק בת זוגן ויש כאלה שאוהבות גם וגם (אתם כבר יכולים לנחש לאיזו קבוצה אני משתייכת). חשוב להגיד כי המשמעות של הכנסת  סטרפ און למיטה איננה השלמת חוסרים, אלא הנאה בתצורה נוספת. כי להיות לסבית ולאהוב חדירה אלו לא הגדרות סותרות. 


עשר אצבעות לי יש – וכן, כל דבר יודעות הן - אם בחדירות עסקינן, שהרי האצבעות שלנו יכולות בקלות לעשות את העבודה. אפשר להשתמש בשתיים או פחות וכמובן שגם ביותר. "אצבע האלוהים" זו האצבע שעולה בדיוק על הנקודה שגורמת לך לצרוח מעונג (כן, אמרתי לצרוח).

פעם תורי ופעם תורך - הוא לא מיתוס אלא דבר נכון, לא תמיד הגמירות מסתנכרנות בין השתיים אבל היי, גם בסקס סטרייטי לא. אז היא גומרת לפנייך ואת אחריה, היא גומרת מהחיכוך ואת מהירידה ואפשר להמשיך כך שעות, אז למה לא?

לא , לא חסר לנו גבר במיטה - אין להשוות בין סקס עם אישה לסקס עם גבר, כי הם שונים מאוד בדינמיקה ובאנרגיה. בתור אחת שאוהבת גם וגם, שמתי לב שאינני יכולה להגיד מה יותר טוב, כי בעיני אין בסיס משותף להשוואה פרט לכך שזה סקס. לפעמים מתחשק לי לשכב עם אישה ולפעמים עם גבר, כי בכל אקט יוצא ממני משהו אחר ואני מקבלת משהו אחר (משחק המילים אינו מכוון ;)) 

אז הנה לכם, ממש על קצה המזלג, מאחורי הקלעים של הסקס הלסבי. וכמו בכל דבר בחיים, בבסיסו תשוקה , יצירתיות לדמיון חופשי. 

279 views0 comments

Comments


bottom of page