top of page

למי קראת שרמוטה?

"אולי את צריכה זיון טוב" הן אמרו לי, "אולי מישהו או מישהי שינערו ממך קצת את האנרגיות של העצב."

בעוד שהן התלהבו מהרעיון של עצמן, אני חשבתי על ג' ורציתי שהוא יבוא באמצע הלילה לשבת איתי לקפה ואיזו שאכטה שתעורר חשק להיפתח מהלב, ואולי גם לפתוח רגליים. לפעמים זה מה שמתחשק לי,להיות ולא להיות, לחוות ולא לנתח, להרגיש ולא להעניק עומק, לפעמים זה מה שזה. מעולם לא הייתי האישה שהתייחסה לסקס כאל טאבו, לא בעשייה ולא בכתיבה, מעולם לא נרתעתי מהרעיון של לזרום כאן ועכשיו ואחר כך זה כבר לא משנה.

אישה צריכה לקבל את זה בעצמה, שלפעמים בא לה סקס שאין בו הגדרות וסיבות וזה לא הופך אותה לשרמוטה או לזונה, זה פשוט מה שזה, סקס משוחרר. אין צורך למלא ברגש כל משגל ארעי ואין צורך לתרץ או לסבת כל דבר. לפעמים זיון הוא רק זיון, טוב או לא טוב זה כבר משהו אחר.


יש לנו, הנשים, רצון תמידי להלביש רגש על כל סיטואציה, כל התכתבות היא פלירטוט, כל נגיעה היא רצון עז להמשיך לנצח, כל "ערה?" היא התעניינות מעבר לבודי קול. אבל זה לא כך, לפעמים מלחמת גופות מיוזעת וסקסית היא רק מלחמת גופות מיוזעת וסקסית. זה קטע, אינני יודעת איפה זה בדיוק נופל, על תרבות שחינכה אותנו להיות מאופקות ומוצגות היטב לגברים שיקטפו אותנו מהמדף או לעובדה שאנחנו,הנשים, יצורים אשר מונעים מרגש ובעלות מאזן סיכונים מורכב.


"אבל גבר מעולם לא יתחתן עם מישהי שהיא משוחררת מינית יתר על מידה", רוצה להגיד שרמוטה, לפחות כך אומרים לנו כדי לשמר את תדמית האישה העצורה והמודחקת שהיא טובין ומטלטלין בעולם פטריאכלי.אני נוטה לחשוב ששטיפות המוח שנועדו להקטין אותנו תמידית מול הדמות הגברית, נתנו אותותיהן והכו גלים גם בקרב קהילת הלסביות. נשים,ברובן, לא מסוגלות, לנהל רומן מיני ופיזי, גם לא עם נשים אחרות.אנחנו תמיד מלבישות על זה משהו, אם לא עבור עצמנו אז עבור זו שמולנו. וכמה מערכות יחסים לסביות התחילו מסקס שהתיימר להיות לא מחייב? אצלי לפחות שתיים.


כשהיא הזמינה אותי אליה לקפה בשעה שלוש לפנות בוקר, לי היה ברור למה אני הולכת, אבל היא באמת התכוונה לקפה. וזו התמצית של הקשר הנשי הדורש קיימות של רגש טרם הוא משתחרר פיזית, שחייב לתת ביטוי רגשי לפני שהוא נכנע לצרכים המיניים והפיזיים וכמובן תירוץ רגשי מיד אחרי כן, כי תמיד יש הרגשה פסולה וזה לא פוליטיקלי קורקט להזדיין וזה תמיד מקסים וקסום יותר לעשות אהבה.


ומה רע בלהיות נאמנה לחשקים ולצרכים שלך? איפה אנחנו מותחות את הגבול, איפה אנחנו מתמודדות עם האמת הזו שאפשר ולפעמים אפילו כדאי להתנער מכל ההגדרות ולהיות פשוט פיזית, סקסית וחסרת שם.


אז אני אומרת פאק יו, לכל אנשים שרוצים לשמר אותנו מודחקות ומדוכאות ששוללים מאיתנו את הזכויות הבסיסיות שלנו, בכללן גמירות מגוונות ומהנות. אני אומרת בואו נצא מהתבנית הזו ונחזיר לעצמנו את השליטה, נלמד לדייק את ההנאות שלנו ולא נפרוש עליהן מעטפת חברתית כוללת, אלא נהיה בתוך מה שנכון לכל אחת. לפעמים סקס הוא רק סקס ולפעמים אהבה היא פשוט אהבה.

9 views0 comments

Comentarios


bottom of page